مهرماه سال ۱۴۰۰، دوستانمان در بلوبانک، بعد از چند ماه همکاری موفق تصمیم گرفتند تا نشستی خبری پیرامون بلوبانک و خدمات آن برگزار کنند. از آنجایی که برگزاری نشست‌ها و رویدادها یکی از خدمات مهم آژانس‌های روابط عمومی محسوب می‌شود و تیم اجرایی پرسش یکی از حرفه‌ترین خدمات را در این زمینه ارائه می‌دهد، برای برگزاری نشست خبری بلوبانک آماده شدیم.

تیم اجرایی پرسش از چندین روز پیش از مراسم، کار خود را با حساسیت‌ها و استانداردهایی که برای هرچه بی‌نقص‌تر پیش بردن پروژه، به آن‌ها پایبند است شروع کرد. این تیم با برگزاری جلساتی با مدیران بلوبانک، به نقطه و درک مشترکی از رویداد رسیده و شروع به طراحی آن کرد.

طراحی رویداد بلوبانک برای تیم اجرایی پرسش چیزی حدود پنج روز زمان برد و در نهایت طبق توافق با بلوبانک، مجموعه کارمان لواسان برای برگزاری این رویداد انتخاب و ۲۵ نفر از اصحاب رسانه و افراد تاثیرگذار شبکه‌های اجتماعی برای شرکت در این رویداد دعوت شدند.

جلسه آمادگی برای حضور در رسانه (Media Training) قبل از مراسم با هدایت آرش برهمند و مصطفی محمودی، برای سخنرانان بلوبانک، برگزار شد. طی این جلسه جزئیات سخنرانی، نوع پوشش، سوالات احتمالی و مهارت‌های سخنوری تمرین شد و یادآوری پیرامون حقوق رسانه‌ها نسبت به بلوبانک و حقوق بلوبانک نسبت به رسانه‌ها صورت گرفت.

در نهایت، روز ۲۵ مهرماه ۱۴۰۰، ساعت ده و نیم صبح، رویداد رسانه‌ای بلوبانک با حضور ۲۵ مهمان از اصحاب رسانه تا افراد تاثیرگذار در شبکه‌های اجتماعی، برگزار شد. این رویداد تا ساعت دو و نیم عصر ادامه داشت و تیم اجرایی پرسش در تمام مراحل حضوری فعال داشت.

بیانیه مطبوعاتی این رویداد صبح روز بعد از مراسم، منتشر و همراه با اطلاعات و آمارهایی که در مراسم ارائه شده بود، برای رسانه‌ها فرستاده شد.

تجربه همکاری با دوستانمان در بلوبانک یکی از بهترین تجربه‌های اجرایی برای ما بود و نتیجه آن هم برای ما، به عنوان یک آژانس روابط عمومی، و هم برای بلوبانک، به عنوان یک برند جوان و مطرح در حوزه بانکی، رضایت‌بخش بود.

امیدواریم تا در آینده نزدیک در رویدادها بیشتر و متنوع‌تری بلوبانک را همراهی کنیم.